3076214064

سرامیک ارس مدل تکاب تیره طرح سنگ سایز ۴۰*۱۲۰-سوپرسرام

سرامیک ارس اصفهان

مشخصات سرامیک تکاب تیره :

سرامیک تکاب تیره یکی از محصولات پرفروش کارخانه ی ارس اصفهان در سایز ۴۰*۱۲۰ است.لعاب این سرامیک براق و طرح سنگ است.یکی از علت های پرفروش بودن این سرامیک مقاومت و طرح و رنگ زیبای آن است که اخیرا برای سرامیک نما ی ساختمان زیاد استفاده می شود.

سرامیک ارس اصفهان

لیست قیمت سرامیک ارس اصفهان

قیمت سرامیک ارس اصفهان در بازار با توجه به نوسانات موجود متغیر است .اگر به دنبال خرید این سرامیک هستید می توانید با بازرگانی محیاسرام که دارای نمایندگی این سرامیک است تماس بگیرید.پیمانکاران و پروژه کاران که به دنبال خرید بصرفه و در عین حال دنبال کیفیت هستند می توانند سرامیک مورد نظر خود را انتخاب کنند و بعد با نمایندگی کارخانه مورد نظر تماس بگیرند .

شما می توانید از طریق وب سایت های فروشگاهی که قیمت این محصول را به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار می دهند اقدام کرده و قبل از خرید از قیمت ها اطلاع پیدا کنید. در صورتی که به وب سایت ها دسترسی ندارید پیشنهاد می کنیم تا با شرکت محیاسرام به عنوان یک شرکت توزیع کننده تماس برقرار کرده و از قیمت های به روز اطلاع پیدا کنید.

کاربرد سرامیک تکاب تیره در مکان های مختلف

سرامیک تکاب تیره را شما می توانید در کف و نمای ساختمان حتی در سرویس و آشپزخانه استفاده کنید.این سرامیک هر جایی که نصب شود زیبایی آنجا را دو چندان می کند . از دیگر قسمت های خانه که نیاز دارد از کاشی و سرامیک مناسب در آن استفاده شود کف خانه ها، راه پله ها، راه روها، پارکینگ ها و … است. شما باید در نظر داشته باشید که این مکان ها بیشتر مورد رفت و آمد قرار میگیرد پس در هنگام خرید کاشی و سرامیک باید یک محصول با ضخامت بالا و کیفیت بسیار عالی انتخاب شود.

سرامیک ارس اصفهان

خرید اینترنتی سرامیک ارس

خرید کاشی ارس نه تنها به صورت حضوری و از طریق فروشگاه ها و شرکت های پخش امکان پذیر است، بلکه می توانید کاشی و سرامیک مورد نظر را به صورت آنلاین نیز خریداری کنید. انتخاب کاشی از طریق وب سایت ها بسیار ساده تر از خرید و انتخاب حضوری است.

در خرید آنلاین شما به عنوان خریدار وارد سایت فروشگاه می شوید و شروع به دیدن مدل های مختلف کاشی و سرامیک می کنید. هنگامی که کاشی مورد نظر خود را انتخاب کردید، اکنون زمان پرداخت و ثبت سفارش نهایی است. قیمت اینترنتی کاشی ارس به دلیل فروش مستقیم کمتر است.

پیشنهاد می کنیم خرید اینترنتی خود را از طریق شرکت محیاسرام انجام دهید. زیرا این مرکز یکی از بهترین ها در توزیع کاشی ارس از طریق شرکت ارس می باشد.با توجه به مطالب ارائه شده، در هر شرایطی شما به عنوان یک مصرف کننده حق انتخاب داشته و باید بتوانید بهترین محصول را خریداری کنید.

قیمت کاشی ارس با توجه به شرایطی که دارد بسیار مناسب بوده و در صورتی که کالای مورد نظر به صورت عمده خریداری شود تخفیف مناسبی نیز دریافت می کنید.

محیاسرام نمایندگی سرامیک ارس اصفهان

شرکت محیا سرام با داشتن نمایندگی سرامیک ارس اصفهان در استان گلستان و تحویل بار از کارخانه به پروژه کاران محترم در سراسر کشور توانسته تامین کننده ی خوبی در زمینه ی تهیه بار و پخش سرامیک باشد. با خرید اینترنتی می توان به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه ها خرید کرد.

درباره ی کارخانه ی ارس:

کارخانه ی ارس در سال ۱۳۸۲ کار خود را آغاز کرد و شروع به تولید سرامیک در طرح و رنگ های مختلف کرده است.این کارخانه با داشتن ماشین آلات پیشرفته و مهندسین خبره توانسته روزانه سرامیک های با کیفیت در متراژهای بالا تولید کند.اگر به دنبال تنوع وطرح و رنگ و کیفیت بالای سرامیک هستید می توانید محصولات این کارخانه را خریداری کنید.

  • ISO9001
  • استاندارد ملی ایران
  • واحد نمونه صنعتی
  • واحد نمونه استاندارد
  • صادر کننده نمونه با حضور موفق در بازارهای داخلی و خارجی

 این شرکت با ارزیابی تمایلات جدید بازار پاسخگوی نیازهای شبکه توزیع و مصرف کننده نهایی مراجعین و خریداران است.

تماس با مشاوران