3076214064

سرامیک نمای ساختمان|لیست قیمت سرامیک نما-سوپرسرام

سرامیک نمای ساختمان

سرامیک نمای ساختمان نه تنها نقش تزیین و حفاظ دیوارهای خارجی ساختمان ها را ایفا می کنند، بلکه نقش عایق ساختمان را دارند.  بنابراین لازم است سرامیک های بادوام با خواص شیمیایی و فیزیکی پایداری بالا انتخاب شود. در مورد ثبات رنگ، پیشنهاد می شود رنگ سنگ های طبیعی خاکستری تیره، روشن، ظریف و مقاوم در برابر گرد و غبار را انتخاب کنید. 

سرامیک تکسرام
سرامیک تکسرام طرح لایت استون
سرامیک طرح سنگ تکسرام
سرامیک طرح سنگ تکسرام طرح کلکته گلد طلایی ۶۰*۱۲۰

از آنجایی که سرامیک نمای ساختمان روی دیوارها استفاده می شوند بنابراین نیازی به خاصیت ضد لغزش بالایی ندارد و نیازی به انتخاب سرامیک های لعابدار و سازگار با کاشی های صیقلی نیست. سرامیک های نما دارای مشخصاتی غنی هستند که شما با توجه به نیاز خود انتخاب می کنید.

امتیازات نصب سرامیک برای نمای ساختمان

سرامیک نمای بیرونی یک ساختمان اولین تأثیر بسیار مهم را ایجاد می کند . سرامیک نما  شخصیت ساختمان و ساکنان را نشان می دهد.کاشی و سرامیک نمای ساختمان طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها، شکل‌ها، اندازه‌ها و سبک‌ها را فراهم می‌کند که با آن می‌توان یک طراحی روکش خارجی (نما) ایجاد کرد که از نظر سبک، عملکرد و دوام منحصربه‌فرد است . به علاوه، نمای کاشی و سرامیک برای تعمیر و نگهداری ساختمان سازگار است . این محافظ زیبا برای ساختمان شما بدون تغییر در برابر آلودگی نوری و محیطی باقی می ماند.

سرامیک تکسرام
سرامیک تکسرام طرح لیون آبی
سرامیک تکسرام
سرامیک تکسرام طرح کلکته مشکی

طریقه ی نصب سرامیک نما

سرامیک نما معمولاً با ملات سیمانی به دیوار بیرونی ساختمان، چسبانده می شوند. دیوار بیرونی کاشی کاری شده عنصری از جرم حرارتی را به پوشش ساختمان اضافه می کند، به این معنی که نوسانات دما کاهش می یابد و راندمان انرژی در گرمایش و سرمایش فضای داخلی ساختمان افزایش می یابد. در نمای ساختمان، کاشی‌ها به‌صورت مکانیکی با استفاده از بست‌ها یا سیستم‌های «گیره» اختصاصی به نمای بیرونی ساختمان ثابت می‌شوند. این باعث ایجاد فضایی بین کاشی و دیوار اصلی ساختمان خارجی می شود و در نتیجه محفظه ای از هوا در گردش ایجاد می شود که می تواند گرما را حذف کند، ساختار ساختمان را خشک نگه دارد و خواص عایق را بهبود می بخشد.خواه سرامیک نما چسبیده باشد یا تهویه شود، در صورت نیاز به تعمیر و نگهداری، می توان روی کاشی های جداگانه کار کرد. در مورد نماهای دارای تهویه، کاشی های تنها ممکن است قابلیت جدا شدن مکانیکی و سپس بستن مجدد را داشته باشند

لیست قیمت سرامیک نمای ساختمان

اگر برای ساختمان خود به دنبال سرامیک نما هستید و می خواهیدمثل سنگ دارای کیفیت بالا و مقاوم باشد می توانید از سرامیک های نما استفاده کنید. امروزه با ورود سرامیک ها برای لایه ی بیرونی ساختمان مردم به دنبال سرامیک های باکیفیت برای نمای ساختمان هستند به این خاطر کارخانه های معتبرفعالیت خود را در تولید سرامیک نمای ساختمان بالا برده اند و روزانه چندین هزار متر سرامیک برای کف و نما تولید می کنند.سایت سوپرسرام با داشتن نمایندگی سرامیک کف و نما برای ساختمان توانسته روزانه فروش بالایی در زمینه ی سرامیک داشته باشد چرا که با داشتن لیست قیمت کارخانه سرامیک را به قیمت درب کارخانه به مشتریان اعلام می کند.

برای مشاوره و خرید تماس بگیرید:

شماره تماس مدیرفروش و نمایندگی:۰۹۱۲۹۷۲۹۴۴۶ آقای بهیار

تماس با مشاوران