3076214064

قیمت کاشی سرامیک پرسلان | صادرات لوازم ساختمانی به دیگر نقاط جهان

کاشی و سرامیک پرسلان هر دو به خانواده بزرگ سرامیک تعلق دارند. کاشی پرسلانی ازمواد اولیه مرغوب بابدنه سفید تهیه می شود، بنابراین تولید پرسلان از سرامیک هزینه بیشتری دارد.

کاشی وسرامیک بر اساس ابعاد و همچنین درجه۱ یا۲ بودن قیمت های متفاوتی دارد. ازجمله موارد دیگری درقیمت کاشی سرامیک پرسلان و قیمت سرامیک کف ۸۰*۸۰ موثر می باشد عبارت اند: از جنس خاک، ضخامت، نوع پخت، سایزو… .

بیشترین فروش سرامیک کف مربوط به طرح سنگ روشن وطرح چوب یا پارکت می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها ازجمله قیمت سرامیک کف ۶۰*۶۰ یزد باتوجه به سایت شرکتها میتوان اطلاعات کافی را بدست آورد.


مصالح ساختمانی ایران در صنعت ساختمانی جهان از لحاظ کیفیت زبان زد بوده است. به گفته برخی از کارشناسان، ایران چهارمین تولیدکننده و پنجمین صادرکننده بزرگ کاشی وسرامیک در جهان است.

قیمت کاشی سرامیک پرسلان | صادرات لوازم ساختمانی به دیگر نقاط جهان

تفاوت های انواع کاشی سرامیک پرسلان ارس در چیست؟

تفاوت های انواع کاشی سرامیک پرسلان ارس در چیست؟تفاوت انواع کاشی سرامیک پرسلان در این است که، پرسلان ها یکی از انواع سرامیک ها هستند که از مواد خالص تروپالایش شده تری تولید شده اند.

سرامیک ها از خاک سفید یا سرخ، مخلوط شده با موادمعدنی دیگر و آب که در کوره تحت حرارت قرار گرفته بوجود می آید.

طرح و رنگی که درسرامیک ها دیده می شود، فقط درسطح آن است و بدنه آن به گونه دیگری است. برش آن ها ساده تر از پرسلان ها است و برای مکان های که رفت وآمد کم است استفاده می شوند.

کاشی پرسلانی ارس، کاشی است که دمای پخت آن بالاتر و درنتیجه استحکام آن بالاتر و جذب آب آن پایین تر است.

عوامل موثر در قیمت گذاری کاشی سرامیک پرسلان آبادیس در مشهد

عوامل موثر در قیمت گذاری کاشی سرامیک پرسلان آبادیس در مشهدقیمت کاشی سرامیک یکی از عوامل مهم در ساختمان سازی است. در شهر مشهد عوامل متعددی وجود دارد، که مستقیم بر قیمت گذاری کاشی سرامیک پرسلان آبادیس تاثیر ویژه می گذارد.

پارامتر های مختلفی همچون؛ متریال به کار رفته، ابعاد، طرح های ساده و برجسته و مواردی ازاین قبیل برای بدست آوردن قیمت دقیق کاشی و سرامیک مهم است.

مصرف کنندگان می توانند به یکی از  سایت های شرکت تولیدکننده کاشی سرامیک پرسلان آبادیس مراجعه کنند.

برای نمونه قیمت سرامیک پرسلان ۶۰ * ۱۲۰از سایت این شرکت پیدا کنند و مقایسه ای با شرکت های دیگر داشته باشند.

تولید جدید ترین مدل های کاشی سرامیک پرسلان پاسارگاد در تهران

تولید جدید ترین مدل های کاشی سرامیک پرسلان پاسارگاد در تهرانتولید جدید ترین مدل های کاشی سرامیک پرسلان پاسارگاد در تهران با توجه به نیاز بهترین طراحان روز دنیا انجام می شود.

سیاست کلی و اصلی کار کاشی سرامیک پرسلان پاسارگاد تهران، در جهت ارتقائ سطح کیفی و کمی کلیه محصولاتش می باشد.

این شرکت با چندین سال تجربه در صنعت کاشی و سرامیک و شناخت محصولات روز دنیا می کوشد، به سبب رشد و بهبود صنعت ساختمانی داخلی و خارجی بهترین نوع کاشی و سرامیک با سایزهای مختلف را تامین و تولید کند.

کاشی سرامیک پرسلان پاسارگاد با توجه به نیاز مشتریان روز دنیا پکیج کاملی از محصولات خود را برای معرفی بهتر داخل فروشگاه بارگذاری کرده است.

همچنین ما می توانیم از طریق وب سایت از انواعقیمت سرامیک پرسلانی نما و قیمت سرامیک گرانیتی کف و دیگر محصولات اطلاع کافی حاصل کنیم.

صادرات کاشی سرامیک پرسلان آبادیس به پاکستان

صادرات کاشی سرامیک پرسلان آبادیس به پاکستاندر سال های اخیر پاکستان یک اقتصاد رو به رشد را تجربه کرده است، و ایران کشوری است که به صورت گسترده میزان صادرات خود از جمله صادرات کاشی سرامیک را به این کشور رشد داده است. 

در واقع بازار این دو کشور به نحوی مکمل یکدیگر هستند. حضور فعالان در صنعت کاشی و سرامیک پرسلان، در نمایشگاه های بین المللی و تنوع بسیار زیاد این محصول از دلایل اصلی صادرات این صنعت ساختمانی به کشور پاکستان به حساب می آید.

اما عواملی باعث شده کار روند صادرات به این کشور کند شود. براساس قانون گمرک پاکستان هر اندازه سایز کاشی بزرگتر باشد، تعرفه ورود آن به پاکستان نیز بیشتر است.

 با توجه به اینکه گرایش مصرف کنندگان به استفاده از اندازه های بزرگ بیشتر شده است؛ لذا این موضوع از موانع توسعه صادرات کاشی و سرامیک به کشور پاکستان به حساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با مشاوران