3076214064

پخش سرامیک پرسلان کالیبره | صادر کنندگان لوازم ساختمانی در کشور

سرامیک پرسلان کالیبره از انواع سرامیک های شیک و بسیار پرکاربرد در ساختمان ها می باشد. پخش سرامیک پرسلان کالیبره در تمام نمایندگی های معتبر سراسر کشور در حال انجام است. صادر کنندگان لوازم و مصالح ساختمانی، سرامیک های پرسلان را در ابعاد گوناگون به کشورهای مختلف از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس ارسال می کنند.پخش سرامیک پرسلان کالیبره | صادر کنندگان لوازم ساختمانی در کشور

صادرات سرامیک پرسلان کالیبره پاسارگاد به قطر

صادرات سرامیک پرسلان کالیبره پاسارگاد به قطر

سرامیک های پرسلان دارای برش لیزری هستند و همین امر باعث می شود که در هنگام نصب درزی بین آنها ایجاد نشود. شرکت پاسارگاد با تولید این محصول در طرح های شیک و اندازه های مختلف توانسته است در بازار داخلی و خارجی به خوبی بدرخشد.

صادرات سرامیک پرسلان کالیبره پاسارگاد به قطر و یا سایر کشورهای دیگر حوزه خلیج فارس با رونق بسیار خوبی همراه است. سالانه تناژهای بالایی از این محصول به کشور قطر با بهترین بسته بندی ارسال می گردد.

شایان ذکر است در بازار داخلی، قیمت سرامیک پرسلانی کف و قیمت سرامیک پرسلانی نمای شرکت پاسارگاد در نمایندگی های آنلاین و یا دفاتر فروش این شرکت، برای مشتریان بسیار مقرون به صرفه می باشد.

تولید سرامیک پرسلان کالیبره در جدید ترین طرح ها

تولید سرامیک پرسلان کالیبره در جدید ترین طرح ها

اگر شما می خواهید به کف و یا دیواره های ساختمان خود نمایی بی نظیر و شگفت انگیز بدهید، سرامیک و کاشی نماهای پرسلان بهترین گزینه می باشند. قیمت کاشی سرامیک پرسلان به دلیل روند و فرآیند تولید آن نسبت به سرامیک های دیگر بالاتر می باشد، ولی زیبایی و کیفیت بی نظیر این سرامیک ها قابل مقایسه با سرامیک های معمولی نیست، به همین دلیل خریداران زیادی در بازار دارد.

کارخانجات زیادی در ایران هستند که با توجه به خرید این سرامیک ها در حجم های انبوه از سوی مشتریان داخلی و خارجی، اقدام به تولید این محصول در طرح های جدید و شیک و مناسب با سلیقه های مشتریان کرده اند. 

شرکت های سازنده، انواع سرامیک های پرسلان کالیبره را در سایز های مختلف تولید می کنند. نکته قابل ذکر این است که قیمت سرامیک پرسلانی ۸۰ * ۸۰ با قیمت سرامیک پرسلان ۶۰ * ۱۲۰ متفاوت می باشد. علاوه بر سایز، نوع طرح و برند تولید کننده نیز بر روی قیمت و نرخ سرامیک های پرسلان نیر تاثیرگذار است.

لیست شرکت های پخش کننده سرامیک پرسلان کالیبره پردیس نیشابور

لیست شرکت های پخش کننده سرامیک پرسلان کالیبره پردیس نیشابور

سرامیک های پرسلان کالیبره در بازار به سرامیک های رکتی نیز معروفند. این سرامیک ها بسیار مقاوم، براق و ضد خش هستند و برای موارد زیر بسیار کاربرد دارند:

  • سالن های بسیار بزرگ
  • تالارها
  • نمایشگاه، مجتمع های فرهنگی
  • ساختمان های مسکونی
  • کف بیمارستان و …

در کشور ما به دلیل استفاده زیاد از سرامیک های پرسلان، شرکت های زیادی هستند که در زمینه پخش این محصولات از کارخانجات مهم و به نام فعال می باشند. یکی از بازرگانی ها و گروه های تولید کننده که شرکت های پخش کننده اقدام به عرضه محصولات آن می کنند، پردیس نیشابور است. این گروه تولیدی با تولیدات مرغوب خود انواع سرامیک های پرسلان کالیبره و یا انواع دیگر را به بازار روانه می کند.

گروه بازرگانی و تولیدی پردیس نیشابور، نمایندگی های آنلاین معتبری در سراسر کشور دارد. فروشگاه های پخش آنلاین پردیس نیشابور همانند سایت و نمایندگی ما، به دلیل عدم واسطه و فروش مستقیم، قیمت سرامیک کف ۸۰*۸۰ و یا انواع دیگر سرامیک های تولید شده در این کارخانه را با نرخی مناسب و زیر قیمت بازار به مشتریان عرضه می کند.

مزیت های استفاده از سرامیک پرسلان کالیبره آبادیس چیست؟

مزیت های استفاده از سرامیک پرسلان کالیبره آبادیس چیست؟

در بازار خرید و فروش انواع سرامیک در ایران، برند آبادیس نامی آشنا و قابل اعتماد می باشد. این برند توسط کارخانجات مختلفی در شهرهای مختلف ایران تولید و به مشتریان عرضه می گردد.

یکی از تولیدات برند آبادیس، سرامیک های پرسلان کالیبره می باشد، که دارای مزایا و ویژگی های منحصر به فردی است و نظر هر بیننده ای را به خود جذب می کند. از مزیت های استفاده از سرامیک پرسلان کالیبره آبادیس می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

  • استحکام خمشی بالا
  • مقاومت شیمیایی بالا و مقاومت در برابر لک پذیری
  • طرح ها و رنگ های بدیع و بیکران
  • ضد حریق بودن
  • ثبات رنگ در مقابل نور خورشید و …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با مشاوران