3076214064

سرامیک طرح سنگ|قیمت سرامیک طرح سنگ برای کف و نما -کاشیبان

سرامیک طرح سنگ چیست؟

 

سرامیک طرح سنگ شباهت زیادی به سنگ طبیعی دارد، اما مستقیم از سنگ استخراج نمی شود ، بلکه به صورت دستی یا صنعتی ساخته می شود. گاهی اوقات عملیات حرارتی (برشته کردن)، پوشش با اشباع یا لعاب های مختلف انجام می شود.بسته به ترکیب مواد اولیه، محصول می تواند بتن، سرامیک، گچ، اکریلیک، پلی استر باشد. همچنین به اصطلاح سنگ مایع به شکل یک مخلوط خشک نشده و همچنین انعطاف پذیر – نوعی روکش سنگ در رول یا ورق وجود دارد.

 
سرامیک طرح سنگ

مشخصات سرامیک طرح سنگ

کاشی‌های طرح سنگ به دلیل وجود ویژگی‌های زیادی که دارند مشهور هستند. همه محصولات سرامیکی بر اساس پارامترهای زیر تقسیم می شوند:

  1. مقاومت در برابر سایش. برای نما و دیوارها از درجه یک و برای کف از مدل های درجه  ۲ و ۳ استفاده می شود. این همه به سرامیک موردنظر مورد انتظار شما بستگی دارد.

  2. استحکام و سختی. این معیار با مقایسه کاشی ها با سختی مواد طبیعی تعیین می شود، جایی که حداکثر امتیاز مربوط به استحکام مواد اولیه است.

  3. جذب آب . درصد میزان رطوبتی است که سرامیک طی مدت دو ساعت غوطه ور شدن در آب جذب می کند. هرچه تخلخل کمتر باشد، شاخص هایی مانند مقاومت در برابر سرما و استحکام بالاتر می شود.

برای اینکه کاشی های طرح سنگ با شرایط زیبا شناختی مطابقت داشته باشند باید لایه رویی آن دارای طرح و زیبایی دو چندان باشد ، باید محل روکش را به دقت تجزیه و تحلیل کنید و به الزامات فنی برای یک مورد خاص فکر کنید.

سرامیک پردیس نیشابور
سرامیک پردیس نیشابور طرح مارلیک
سرامیک پردیس نیشابور
سرامیک پردیس نیشابور طرح کسری سایز ۶۰*۶۰

کاشی طرح سنگ در طرح های مختلف تولید می شود که موجود در سطوح براق و مات ، سرامیک پولیش و نانو پولیش پرسلانی می باشد. کاشی‌های سرامیکی طرح سنگ به‌طور طبیعی از سنگ تقلید می‌کنند که تشخیص اصل از کپی تقریباً غیرممکن است. سرامیک سفید طرح سنگ با تمامی سلیقه ها و دکور ها سازگار است، طراحان اغلب از الگوهای سنگی برای تزئین استفاده می کنند.

این روکش جلوه ای درخشان در سالن ها، سالن ها و آشپزخانه ایجاد می کند. برای کف، گزینه هایی با بافت مات یا سطوح صاف مناسب هستند. به عنوان یک دکور، توصیه می کنیم از الگوهای زیر پوشش نفیس “لعاب شفاف” یا درج های برجسته استفاده کنید. طرح سنگ کاملاً با مبلمان رنگ روشن هماهنگ است و سبک مدرن را در فضای داخلی ترکیب می کند.

یشنهادات ما

در فروشگاه ما محصولات از بهترین شرکت های تولید کننده ارائه شده است. ما بدون واسطه کار می کنیم، بنابراین وقتی از خدمات ما استفاده می کنید، هزینه اضافی پرداخت نمی کنید. ما برای هر مشتری ارزش قائل هستیم و سعی می کنیم شرایط راحت را برای شما ایجاد کنیم – مشاوره حرفه ای، محصولات با کیفیت و تخفیف دریافت خواهید کرد.

خرید سرامیک طرح سنگ از سایت سوپرسرام

فروش و تحویل انواع محصولات کاشی و سرامیک از طریق انواع فروشگاه های اینترنتی معروف انجام می شود که مراکز آنها محصولات را با کیفیت بسیار بالا و قیمت پایین به مشتریان خود می فروشند. خرید آنلاین انواع محصولات کاشی و سرامیک پردیس نیشابور از نمایندگی کاشی و سرامیک پردیس مزایای زیادی برای خریدار دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. مشاهده انواع برندهای داخلی و خارجی
  2. تولید انواع محصولات با گارانتی محصول
  3. محصولات را با قیمت پایین و مقرون به صرفه خریداری کنید بدون واسطه کالا را مستقیم و آسان بخرید
  4. امکان مشاهده لیست و کاتالوگ محصولات و جداول قیمت
  5.  امکان خرید حضوری انواع کالا با قیمت ارزان از طریق تماس و سفارش کالا به این مراکز

در هنگام خرید محصول از نمایندگی ها می توانید انواع محصولات را با گارانتی و خدمات پس از فروش و همچنین به صورت مستقیم کاتالوگ محصولات و لیست آنها را در این مراکز مشاهده کنید و محصول را از پایین ترین قیمت خریداری کنید. خرید حضوری کالا به صورت مراجعه به فروشگاه های ما امکان پذیر است .

تماس با مشاوران