3076214064

سرامیک دیوار|قیمت خرید سرامیک دیوار در سال ۱۴۰۰-کاشیبان

سرامیک دیوار

سرامیک دیوار، سرامیکی براق با کیفیت بالا. ظاهر سنگ مرمر طبیعی را  داراست . کاشی های دیواری سرامیکی به راحتی برش، نصب و نگهداری می شوند. با طراحی شیک و همه کاره خود، این کاشی‌های دیوار خاکستری عالی برای استفاده در حمام، آشپزخانه یا هر فضای دیگری مناسب هستند.

سرامیک دیوار

کاشی و سرامیک دیوار در کجا می توان استفاده کرد؟

در سال‌های اخیر، بازسازی ساختمان های قدیمی رایج شده است، بنابراین محبوبیت کاشی‌های دیواری را افزایش پیدا کرده است . کاشی های دیواری دارای نقش و نگارهای متفاوت و رنگ های فوق العاده است که بسیار مورد علاقه مردم قرار گرفته است. اگرچه دیوار کاشی کاری شده خوب به نظر می رسد، اما باید در مکان مناسبی قرار داده شود تا بیشترین کاربرد را به نمایش بگذارد. دیوار کاشی عمدتاً در آشپزخانه و حمام قابل استفاده می شود.اگر طراحی خوب باشد، استفاده از سرامیک دیوار برای پذیرایی هم مناسب است.

سرامیک برای دیوار حمام

سرامیک تکسرام
سرامیک دیوار

این حمام دارای کاشی دیواری براق با خاصیت انعکاس نور، حمام را روشن می کند و زیبایی آن را دو چندان می کند.
کاشی دیوار براق طرح سنگ کاملا مناسب برای ایجاد ظرافت ماندگار در هر فضا است. این کاشی‌های دیواری سرامیکی تزئینی عالی برای استفاده در حمام، آشپزخانه یا سالن و مغازه می باشد.

سرامیک دیوار حمام
سرامیک دیوار حمام

سرامیک دیوار آشپزخانه

در واقع، خرید سرامیک برای دیوار در آشپزخانه از رایج ترین کارهاست. به این خاطر که بخار روغن در آشپزخانه نسبتاً زیاد است . اگر از پوششی غیر سرامیک بر روی دیوار استفاده شود، آلودگی های روغن در آینده تا سالیان متمادی آشکارتر خواهد شد اما سرامیک نه تنها جذاب است، بلکه آلودگی های روغن تا سال های متمادی آشکار نخواهد شد . به طور کلی اگر آشپزخانه با سرامیک  پوشانده شود، دیوار در قسمت کوچکی بین کابینت سرامیک می شود که می تواند نقش خوبی در تزئین آشپزخانه داشته باشد.

سرامیک دیوار آشپزخانه

کاشی و سرامیک دیواری برای مغازه و سالن ها

پوشش سرامیکی برای دیوار مغازه و سالن ها راهی عالی برای تغییر ظاهر آنها هستند. کاغذ دیواری ها وسیله ای عالی برای بازسازی هستند اما ماندگاری سرامیک و راحتی در تمیز کردن آن از جمله مزایایی است که طرفداران زیادی دارد . اگرچه کاشی و سرامیک اغلب برای کف استفاده می شوند، اما می تواند به عنوان یک سطح طرح دار برای دیوار عمل کند. تمامی کارخانجات معتبر کشور در مشهد ، اصفهان و یزد برای ساخت و تولید طرح های کاشی دیواری فعالیت زیادی دارند .

سرامیک پردیس نیشابور

فروشگاه اینترنتی سرامیک دیوار

سایت سوپرسرام با داشتن بیش از ۱۳۰۰ نوع کاشی و سرامیک  از انواع مختلف سرامیک را به فروش می رساند. محصولات سرامیک پردیس نیشابور و روناس سمنان در کارهای  ساختمانی و  حین تعمیر استفاده می شود. هزینه خرید سرامیک در سایت ما بسیار متفاوت است، این به ویژگی ها، اندازه سرامیک ، طرح و درجه ی آن  بستگی دارد

مزایای خرید از سوپرسرام

ما در سوپرسرام مزایای ویژه ایی برای مشتریان قرار داده ایم:

۱-یک بخش مستقل ایجاد کردیم. برای بازرسی همه کالاها قبل از حمل و نقل.

۲٫ ابعاد ویژه سرامیک در صورت درخواست موجود است.
۳٫ بهترین خدمات: مشتری می تواند وضعیت سفارش خود را در هر زمان بدون در نظر گرفتن خط محصول،
موجودی یا حمل و نقل دنبال کند.
۴٫ بهترین خدمات پس از فروش، مشتری می تواند وضعیت سفارش خود را در هر زمان بدون توجه به
خط محصول، موجودی یا حمل و نقل دنبال کند.
. ۶٫ مقاومت در برابر ساییدگی، تغییر رنگ، تمیز کردن با مواد اسیدی می باشد.

توجه: انواع طرح ها را می توان با توجه به نیاز شما تولید کرد.

سوپرسرام یک شرکت حرفه ای در ارائه کاشی و سرامیک دیواری با کیفیت بالا و کاربردی است که به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان کاشی و سرامیک دیوار در ایران شناخته می شود. به منظور جلب رضایت شما، خدمات با قیمت پایین و سفارشی نیز موجود است. فقط برای خرید یا عمده فروشی محصولات ارزان با کارخانه ما آزاد باشی

شماره تماس مدیر فروش:۰۹۱۲۹۷۲۹۴۴۶ آقای بهیار

تماس با مشاوران