3076214064

لیست قیمت سرامیک کف پردیس طرح نوشا در کرج

سنگهای ساختمانی ، موزائیک و سرامیکهای کف هریک وسیله هایی برای پوشش محل کار و یا زندگی ما هستند . برای رفع نیاز مصرف داخل کارخانه هایی مثل کارخانه پردیس کرج شروع به تولید سرامیکهای کف برای مصارف متفاوت نموده است .

سرامیکهای کف بعنوان جدیدترین و مقرون به صرفه ترین وسیله پوششی که اتفاقاً میتواند دارای ابعاد ، طرحها و اشکال مختلف جدید نیز باشد  در نظر گرفته می شود .

توزیع کننده های بزرگی سعی در ارایه و رقابت در این بازار دارند اما با بررسی لیست قیمت سرامیک کف پردیس طرح نوشا و  مقایسه آن با تولیدات مشابه میتوان بهترین انتخاب را برای خرید انجام داد  .

لیست قیمت سرامیک کف پردیس طرح نوشا در کرج

آشنایی با انواع سرامیک پردیس و مزیت های آن

آشنایی با انواع سرامیک پردیس و مزیت های آن کارخانه کاشی و سرامیک پردیس  از مدرنترین و جدیدترین مراکز تولید سرامیک کف در کشور است که فعالیت خود را  در این صنعت آغاز نموده و در بازار تولید و فروش تبدیل به یک تولید کننده نمونه شده است . 

این کارخانه در اصل سعی داشته که با کارخانه های قدیمی تر فعال در این صنعت رقابت نماید . نزدیکی به بازار بزرگ مصرف تهران و کرج و کیفیت تولید محصولات در حد آخرین تکنولوژی ها نیز به این رقابت سرعت بخشیده است .

در این خصوص با بهره برداری از دستگاههای به روز دنیا در تکنولوژی تولید و مواد اولیه مرغوب همچنین بکارگیری متخصصین  کارآمد این صنعت به سطح و کیفیت مطلوب در این صنعت دست یافته است  .

مصرف کننده ها و پخش کننده های سرامیک برای آشنایی با سرامیک پردیس و محصولات متفاوت آن می توانند بجز مراجعه به نمایندگی های آن در تهران و کرج و تمام استانهای کشور همچنین از طریق سایتهای فروش کارخانه پردیس  و فروشگاههای آنلاین فروش کاشی و سرامیک مراجعه کرده و از این راهها اقدام به بازدید از طیف گسترده محصولات این کارخانه نموده و سپس اقدام به ثبت سفارش و خرید نمایند  .

ویژگی سرامیک مرغوب و درجه یک کف حوض

استفاده از کاشی های ویژه کف حوض در ایران گذشته ای طولانی و هنری داشته و دارد .

اکثر خانه های قدیمی در مناطق گرمسیر کشور در داخل خود حوض خانه های زیبا داشته اند که با کاشی های کوچک آبی تزیین می شده است .

امروزه بجای آن کاشیهای لاجوردی زیبا و برای پوشش کف استخرهای کوچک و بزرگ سطح شهرها از سرامیکهای خاص رنگی استفاده می شود .

ویژگی سرامیک مرغوب حوض ساخته شده در شرکتهای همچون کارخانه سرامیک پردیس علاوه بر مقاومت و استحکام بالا دارای رنگ بندی هایی خیره کننده و براق نیز می باشد که می تواند سالها در برابر اثر آب و مواد ضد عفونی کننده استخرها از خود مقاومت نشان دهد .

تفاوت عمده کاشی های حوضی با سرامیکهای کف در میزان نفوذپزیری در برابر آب و مایعات در آنهاست .

یک کاشی حوضی قالباً در هر دو سمت رو و پشت خود لعابکاری شده تا رطوبت و آب نتواند به آن نفوذ نماید . 

کاشی های حوضی یا سرامیکهای استخری و حمامی در ابعاد ریز مینیاتوری تا ابعاد بزرگ در رنگها و طرح های مختلف برای تمام نقاط یک استخر  چه در کف یا در روی دیوارها طراحی می گردند .

وجود طرح های زیبا برای سلیقه های مختلف در کاشی های ویژه استخر یکی از نیازهای بازار است که شرکتهای سازنده و تولبد کننده های داخلی به خوبی توانسته اند با تامین آن نیاز به واردات این نوع کاشی ها و سرامیکها را رفع نموده و بازارهای کشورهای اطراف را نیز پوشش دهند .

شرکت های تولید کننده سرامیک کف پردیس طرح نوشا در کرج

شرکت های تولید کننده سرامیک کف پردیس طرح نوشا در کرجدر کارخانه پردیس کرج و با کمک دستگاههای جدید سرامیک هایی مستحکم از نوع پرسیلان و پرسیلان سوپر پولیش تولید می گردد .

سرامیک پرسلان سوپر پولیش نوشا با ابعاد ۸۰×۸۰ در کارخانه تولید سرامیک کف پردیس تولید شده و به عنوان یک محصول ویژه و درجه یک در بازار به فروش می رسد .

 شرکت تولید کننده سرامیک کف پردیس طرح نوشا که یک سوپر پولیش پرسلان ممتاز است توانسته تا با کمک برسهای صاینده قوی خود سطح زبر سرامیکهای پرسلان را انقدر صاف نماید که دیگر به لعابکاری نیازی نباشد .

سوپر پولیشها همچنین می توانند با پوششهای نانو پوشانده شده و بدین ترتیب سطوحی بسیار شفاف و مقاوم در برابر نفوذ آب در  آنها تشکیل می گردد که جدیدترین نوع محصولات هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با مشاوران