3076214064

نمایندگی سرامیک پردیس نیشابور در تهران | لیست قیمت کاشی پردیس-سوپرسرام

سرامیک پردیس نیشابور

سرامیک پردیس نیشابور یکی از با کیفیت ترین سرامیک های تولید شده در کشور است. که بازار کاشی و سرامیک را در دست گرفته است و میزان فروش خوبی دارد که با سلیقه های متفاوت سازگار است.اگر می خواهید سرامیک پردیس نیشابور را در تهران به قیمت کارخانه خریداری کنید می توانید با نمایندگان آن تماس بگیرید.

سرامیک پردیس نیشابور

مزیت های سرامیک پردیس نیشابور

۱٫ سرامیک ماندگاری بالایی دارد
زمانی که کف خانه خود را انتخاب می کنید، یکی از موارد مهمی که باید به آن اهمیت دهید دوام کاشی است، زیرا یکی از مهمترین ویژگی های سرامیک است و باید از خود بپرسید: آیا نوع انتخابی شما خوب است. قابل تحمل است یا به راحتی می شکند؟ این سوال یکی از سوالات بسیار مهم است، مخصوصاً زمانی که در خانه کودکان یا حیوانات خانگی هستند

کاشی و سرامیک نسبت به سایر انواعی که برای پوشش کف و دیوار استفاده می شود عمر طولانی و دوام بیشتری دارند و یکی از مزایای سرامیک مقاومت در برابر رطوبت نیز می باشد.

۲٫ سرامیک ثبات رنگ خود را حفظ می کند
هر نوع کفپوشی در معرض عوامل زیادی قرار می گیرد که ممکن است باعث کم رنگ شدن و تغییر رنگ آن شود، به عنوان مثالاستفاده از مواد شوینده یا قرار گرفتن در معرض گرما یا آفتاب همه عواملی هستند که ممکن است باعث کم رنگ شدن رنگ کفپوش ها شوند، اما یکی از مهمترین ویژگی سرامیک این است که در برابر این عوامل مقاومت می کند و رنگ خود را کاملاً حفظ می کند

۳٫ کاشی و سرامیک برای سلامتی بی ضرر هستند

تمیز کردن آن آسان و ساده است و به همین دلیل می توانید آن را به راحتی تمیز نگه دارید و این ویژگی در مقایسه با کفپوش های پارکت که به سختی تمیز می شوند و به عنوان مثال ممکن است در گوشه ها باکتری رشد کنند مهم است.

سرامیک پردیس نیشابور

محصولات سرامیک پردیس نیشابور

سرامیک پردیس نیشابور
سرامیک پردیس نیشابور طرح آریزونا
محصول
سرامیک پردیس نیشابور طرح کانی
سرامیک پردیس نیشابور
سرامیک پردیس نیشابور
طرح کسری
محصول
سرامیک پردیس نیشابور
طرح کوبیسم

سرامیک پردیس نیشابور دارای محصولات متنوعی است که با توجه به قیمت متناسب و ارزان قیمت و کیفیت بالایی که دارد می تواند خواسته های مشتریان را برآورده کند . سوپرسرام با توجه به اعتبار قانونی که در بازار سرامیک و خرید و فروش اینترنتی سرامیک دارد می تواند نیاز مشتریان را در این زمینه برآورده کند.

سوپر سرام دارای نمایندگی فروش سایر برندهای معتبر کاشی و سرامیک می باشد و می تواند با قیمت مناسب و درب کارخانه به مشتریان بار خواسته شده ی آن ها را ارائه دهد.


تماس بگیرید

تماس با مشاوران