سرامیک

نمایندگی کاشی روناس در مازندران(ارسال از درب کارخانه)

یکی از مصالح پرکاربرد در ساختمان و دکوراسیون داخلی کاشی و سرامیک است این محصول در زیبایی و جذابیت محیط بسیار تاثیر گذار هستند در صورت استفاده غلط از آنها امکان اینکه انرژی و آرامش ساکن را سلب کند زیاد است. اگر قصد خرید کاشی مناسب برای دیوار آشپزخانه خود را دارید حتماً تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

حال اگر برای خرید سرامیک کف یا سرامیک دیوار ساختمان خود به سراغ یک نمایندگی کاشی روناس در مازندران می‌گردید فروشگاه سوپرسرام با انواع کاشی و سرامیک در کیفیت و رنگ‌های متفاوت در خدمت شما مشتریان است با خرید سرامیک روناس در مازندران از سایت سوپرسرام از برترین خدمات این فروشگاه اینترنتی استفاده کنید دیگر راه ارتباطی سوپرسرام شماره تلفن زیر است.

شماره تلفن نمایندگی کاشی روناس در مازندران:

09129729446

آدرس نمایندگی سرامیک روناس سمنان در مازندران:ساری،خیابان معلم

نمایندگی کاشی روناس سمنان در مازندران

 

قیمت کاشی روناس در مازندران

قیمت سرامیک و کاشی‌ها بر اساس نوع جنس، نوع کاربرد، درجه بندی، نوع طرح و رنگ آنها تعیین می‌شود بهتر است برای خرید کاشی و سرامیک با قیمت مناسب به یکی از نمایندگی‌های این محصولات مراجعه کنید که پیشنهاد ما برای خرید کاشی و سرامیک با قیمت کارخانه از نمایندگی کاشی روناس درمازندران سایت سوپرسرام است این فروشگاه محصولات خود را با کیفیت مطلوب و قیمت مقرون به صرفه به مشتریان خود عرضه می‌کند.

قیمت کاشی روناس در مازندران

کاشی مناسب آشپزخانه

آشپزخانه به دلیل اینکه فضای مرطوبی دارد و در معرض آلودگی و حرارت است باید از کاشی به کار ببرند که در برابر انواع تنش‌ها استحکام کافی را داشته باشد همچنین با استفاده از کاشی بین کابینتی فضای آشپزخانه را زیبا و شیک می‌کند. امروزه برای کاشی و سرامیک کف آشپزخانه از نوع پرسلان استفاده می‌کنند که مواد اصلی تشکیل‌دهنده آن کانی و رس کائولینیت است. برای خرید سرامیک روناس  می‌توانید به سایت سوپر سرام مراجعه کنید.

کاشی مناسب برای آشپزخانه

انواع کاشی آشپزخانه از نظر ویژگی

آشپزخانه از نظر ویژگی به چند دسته تقسیم می شود

 1. کاربرد
 2. جنس بدنه
 3. لعاب کاشی
 4. میزان تخلخل
 5. شیوه فرم دهی

از نظر کاربرد

کاشی کف و دیوار از نظر کاربرد با یکدیگر متفاوت هستند اما با تولید و عرضه کاشی و سرامیک پرسلان در بازار بخش جداگانه‌ای به پرسلان تعلق گرفت. کاشی‌های پرسلان برای محیط‌هایی که پرترافیک و پرتنش هستند استفاده می‌شود و کیفیت آنها نسبت به سرامیک معمولی برجسته تر است. کاشی‌ها به سه دسته زیر طبقه بندی می‌شوند

 1. انواع کاشی سرامیک کف آشپزخانه
 2. انواع کاشی و سرامیک دیوار آشپزخانه
 3. انواع کاشی پرسلان

از نظر جنس بدنه کاشی

اسکلت کاشی از نظر جنس بدنه به چهار دسته کاشی کاتوفوریت، کاشی ماژویکا، کاشی مونوپروز و کاشی ارتن ور دسته بندی می‌شوند.

از نظر لعاب کاشی

کاشی‌های آشپزخانه در دو نوع لعاب دار یا بدون لعاب وجود دارند که انواع لعابدار آن در دو دسته زیر هستند.

لعاب خشک (حاوی زیر لعابی، انگوب، رولعابی، موتل،لعاب‌های چاپ تخت)

لعاب تر (حاوی پودر، گریت‌ها، گرانول)

از نظر میزان تخلخل

میزان جذب آب کاشی نمایانگر مقدار تخلخل آن است برای انتخاب کاشی آشپزخانه این خصوصیت از اهمیت بالایی برخوردار است به دلیل اینکه فضای آشپزخانه مرطوب هست و نیاز به تمیز کاری دارد. کاشی درصدی از آب را طبق میزان فضایی که بین ذرات است در درون خود حفظ می‌کند.

تخلخل در دو دسته ی کاشی متخلخل و کاشی زوجاجی وجود دارد که بر اساس این دو مشخص می‌شود که کاشی انتخاب شده مناسب دیوار یا کف است.

شیوه فرم‌دهی

در هنگام خرید کاشی به دوعلامتA  وB  که نشان دهنده شیوه فرم‌دهی به کاشی است، توجه کنید

کاشی A ( اکسترودی) :  در این روش توسط وسیله اکسترود در حالت پلاستیک فرم می‌گیرد و برای برش دادن به شکل ستون می‌شود این کاشی که به کاشی کواری نیز شناخته می‌شود کمتر از ۶ درصد آب جذب می‌کند.

کاشی B (کاشی پرسی) : شکل دهی به این کاشی به شیوه پرس خشک انجام می‌گیرد و در قالب، مواد مخلوط آسیاب شده را با فشار بالا شکل می‌دهند.

انواع کاشی آشپزخانه از نظر ویژگی

 

کاشی مناسب کف آشپزخانه

سرامیک‌های کف باید استحکام و دوام بالا ترین نسبت به دیوارپوش‌ها داشته باشند که دلیل آن تحمل ترافیک بالای آنها است. همانطور که قبلاً بیان کردیم از مهمترین ویژگی‌های کاشی و سرامیک آشپزخانه جذب آب است در صورت انتخاب کاشی پرسلان از این بابت خیالتان راحت می‌شود البته کاشی آشپزخانه پرسلانی قیمت بالاتری نسبت به سایر کاشی‌ها دارند کاشی کف از کانی خاک رس ساخته می‌شود که با افزودن ۸ درصد گرانیت ۲ درصد کرومیت بازلت و بلندیت شرایط را برای انجام ریخته‌گری مناسب فراهم می‌کنند.

کاشی مناسب کف آشپزخانه

ویژگی‌های کاشی آشپزخانه

 • کاشی کف باید در برابر حرارت بالا و مقاومت بالایی هم داشته باشد.
 • اصلی ترین ویژگی کاشی و سرامیک کف جذب آب  پایین است به دلیل وجود رطوبت زیاد در اطراف ظرفشویی و تمیز کردن مدام آشپزخانه با آب کاشی باید در برابر رطوبت مقاومت بالایی داشته باشد.
 • امکان تعویض کفپوش آشپزخانه کم است به همین دلیل باید عمر طولانی و دوام بالایی داشته باشند.
 • کاشی و لعاب روی آن باید به گونه‌ای باشند که در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید مقاومت خود را از دست ندهند.
 • برای  از بین بردن چربی و آلودگی موجود در آشپزخانه‌ها باید از مواد شوینده استفاده کرد پس سرامیک‌هایی که انتخاب می‌کنید باید در برابر اسید و باز مقاومت زیادی داشته باشند.

خرید سرامیک روناس در مازندران با کیفیت و تنوع بالا در طرح و رنگ مختلف را در سایت سوپرسرام را انجام بدهید.

ویژگی‌های کاشی و سرامیک کف آشپزخانه

مشخصات کاشی کف آشپزخانه

جنس بدنه برای کاشی کف مناسب است کاتوفورد و مونوپروزا نام دارند و دارای تخلخلی بین ۱۰ تا ۱۸ درصد است.  رنگ بدنه این نوع کاشی سفید، قرمز یا صورتی هست. کاشی کف آشپزخانه را می‌توان بین لعاب دار یا بدون لعاب انتخاب کرد که در ادامه ویژگی هر کدام را بیان می‌کنیم

 

کاشی کف لعاب دار

 • کاشی با بدنه سفید و تک پخت به روش پرسی ساخته می‌شود و ۰ تا ۶ درصد میزان جذب آن است.
 • کاشی بدنه قرمز و تک پخت به روش پرسی ساخته می‌شود و صفر تا ۱۲ درصد مقدار جذب آب آن است.
 • کاشی استون ور پرسلانی نیز به روش پرس ساخته و زیر ۰.۵ درصد میزان جذب آب آنها است.

کاشی کف بدون لعاب

 • این نوع کاشی دارای بدنه کاتو است و به روش اکسترود ساخته شده و 3 تا ۱۵ درصد میزان جذب آن است.
 • این مدل بدنه کلینکر دارند که شیوه تولید آنها اکسترود هست و ۰ تا ۷ درصد مقدار جذب آب آنها است.
 • روش تولید استون ور قرمز پرسی است و صفر تا 4 درصد میزان جذب آب آن است.

مشخصات کاشی کف آشپزخانه

 

۴ نکته هنگام خرید کاشی آشپزخانه

زمانی که قصد خرید کاشی کف آشپزخانه را دارید به 4 نکته زیر حتما توجه کنید:

 1. احتمال چرب شدن کاشی کف آشپزخانه زیاد است بنابراین باید از کفپوش‌های ضد لغزش که دارای ایمنی هستند، استفاده کرد.
 2.       بهتر است از کاشی‌های مات یا نیمه مات به دلیل پولیش و لغزندگی کمتر برای کف آشپزخانه استفاده کنید.
 3. ابعاد کاشی آشپزخانه به دو علت نباید زیاد کوچک یا زیاد بزرگ باشند:
 • بندکشی کاشی بزرگتر کمتر است و در عین حال لغزندگی آن بیشتر می شود فرستادن آب به کف شور دشواری می‌شود.کاشی‌های با ابعاد ۸۰ در ۸۰ و ۶۰ در ۱۲۰ مناسب کف آشپزخانه نیستند.
 • کاشی‌های خیلی کوچک آلودگی بالایی به خود جذب می‌کنند پس از ابعاد ۲۰ در ۲۰ و مینیاتوری استفاده نکنید.

4.تا حد امکان بندکشی کاشی نازک باشد. انتخاب کاشی‌های رکتیفاید یا فاقد بندکشی توصیه می‌شود.

 

سرامیک و کاشی روناس  در مازندران در طرح و رنگ‌های مختلف را از سایت سوپرسرام جستجو کنید.

۴ نکته هنگام خرید کاشی آشپزخانه

 

کاشی و سرامیک دیوار آشپزخانه      

برای پوشش دیوار آشپزخانه نیازی نیست از سرامیک‌های مقاوم یا سرامیک پرسلان استفاده کرد که علت آن رطوبت و ترافیک کمتر است.البته انتخاب سرامیک های با کیفیت بالا، دوام بیشتری خواهند داشت با این وجود نیازی به داشتن ویژگی جذب آب کم نیست. سرامیک 60*120 برای اینکه انقباض کمتری داشته باشد ضخامت آن بین ۶ تا ۱۰ میلیمتر است.  یکی از شایع ترین اتفاقاتی که ممکن است بر اثر سرد و گرم شدن کاشی دیواری رخ بدهد ترک خوردن آن است به همین دلیل کاشی را  در دمای ۱۰۰ درجه گرما می‌دهند و درون آب با دمای ۲۰ درجه قرار می‌دهند تا از ترک خوردن آن جلوگیری کنند.

قبلاً در بدنه ی کاشی از اکسید سدیم یا پتاسیم برای ساخت آن استفاده می‌کردند اما برای جلوگیری از انقباض بدنه حین پخت و کاهش انبساط رطوبتی اسید کلسیم را جایگزین کردند. شما می‌توانیدبرای خرید سرامیک روناس در مازندران به سایت سوپرسرام مراجعه کنید و از  خدمات فروشگاه اینترنتی بهره مند شوید. 

شماره تماس دفتر کارخانه روناس سمنان: 09129729446

کاشی و سرامیک دیوار آشپزخانه      

کلام آخر

یکی از بخش‌های مهم خانه آشپزخانه است که باید سرامیک و کاشی دیوار و کف آن با کابینت‌ها هماهنگ باشند. چیدمان درست کاشی آشپزخانه و انتخاب طرح و رنگ متناسب با فضای آشپزخانه دکوراسیون داخلی منزل را بسیار زیبا و شیک می‌کند. پس حتما قبل از اقدام به خرید کاشی کف یا سرامیک دیوار مناسب برای آشپزخانه بررسی لازم را انجام دهید.

اگر برای خانه ی خود بدنبال سرامیک و کاشی روناس در مازندران هستند می‌توانید به سایت سوپرسرام که نمایندگی کاشی روناس در مازندران است مراجعه کنید و کالا‌ها مورد نظر خود را با قیمت کارخانه خرید کنید.

شماره تماس :09129729446

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  87  =  91