سرامیک

نمایندگی کاشی پرشین در تهران

بازرگانی کاشی و سرامیک نمونه میبد دارای نمایندگی انحصاری سرامیک پرسلان پرشین کاشی ایرانیان و دیگر کارخانجات منتخب استان یزد است که یکی از این ها نمایندگی کاشی پرشین در تهران می باشد .

کارخانه پرشین ایرانیان در میبد یزد روزانه تولید زیادی در زمینه تولید و فروش سرامیک دارد که با توجه به تنوع محصولات و کیفیت بالایی که این برند داراست درخواست زیادی در بین پروژه کاران و فروشگاه های فروش کاشی و سرامیک داراست.

برای خرید مستقیم از کارخانه میبد یزد از نمایندگی سرامیک پرشین در تهران تماس بگیرید. 09129729446

نمایندگی کاشی پرشین در تهران

نمایندگی کاشی پرشین در تهران

یکی از نمایندگی های کارخانه پرشین در تهران سایت سوپرسرام است که می تواند به صورت مستقیم و با قیمت واقعی کارخانه محصولات پرشین را به مشتریان و پروژه کاران بفروشد و واسطه ها را حذف کند.

اگر می خواهید کاتالوگ محصولات کاشی پرشین را ببینید کافی است در سایت سوپرسرام سرچ کنید یا با نمایندگی کاشی پرشین در تهران تماس بگیرید. 09129729446

ویژگی سرامیک پرشین ایرانیان

🔹جذب آب کمتر از ا%
🔹مقاوم بودن در برابر سایش و قابلیت استفاده در مناطق با ترافیک بالا مانند
هتلها و فرودگا هها و…
🔹با توجه به خصوصیت متمایزجذب آب پائین و استحکام بالا میتوان در فضاهای خارجی ساختمان در هر شرایط آب و هوایی خصوصا مناطق سردسیراستفاده نمود.

برای دیدن کاتالوگ محصولات سرامیک پرشین کلیک کنید .

انواع محصولات سرامیک پرشین 

محصولات کارخانه پرشین یزد دارای انواع و تنوع مختلفی است مثل ( دیوار ، کف ، پرسلان و گرانیت ) که بر اساس جذب آب طبقه بندی می گردند. جذب آب نشانگر میزان تخلل در یک کاشی می باشد که البته هر چه تخلخل یعنی جذب آب بیشتر باشد استحکام کاشی مربوطه کمتر می گردد. هر چه دمای پخت بالاتر باشد و هر چه فشار پرس بیشتر تخلل کمتر می شود. جذب آب کاشی دو پخت دیواری در حدود 17 الی 21 درصد ، کاشی کف ( سرامیک ) حدود 5 الی 7 درصد ، کاشی پرسلانی زیر 0.5 درصد و کاشی گرانیتی کمتر از 0.1 درصد می باشد.

انواع محصولات سرامیک پرشین 

سرامیک کف پرشین

سرامیک کف به علت ويژگي هاي محل مصرف همواره در معرض سایش و ضربه و فشار است. بنابراين بايستي داراي استحكام مكانيكي مناسبي باشد(بیش از 250 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع). كاشي هاي مزبور اگر از نوع پرسلاني باشند از نظر تقسيم بندي مواد سراميكي در گروه stoneware-white قرار ميگيرند . اصطلاح stoneware به آن دسته از محصولات سراميكي گفته مي شود كه در دمايي بين ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ درجه سانتيگراد پخته شده كه اين امر باعث ذوب مقادير زيادي از مواد شيشه ساز درون بدنه ميگردد.

در نتيجه بخش اعظم تخلخل هاي بدنه محصول از فاز شيشه پر ميشود. اين بدنه به هنگام سرد شدن داراي تخلخل كم، دانسيته زياد و استحكام مكانيكي نسبتا بالائي است. اين پديده براي كاشي هاي كف از نظر مقاومت مكانيكي و براي كاشي هاي پرسلاني ديوار كه اكثرا در حمام ها استفاده مي شود از نظر كاهش نفوذپذيري رطوبت، مطلوب است. مشخصات فيزيكي و مكانيكي اين كاشي متناسب با وضعيت حاكم بر هر نقطه تفاوتهايي دارد . در ايران مشخصات استاندارد و مورد قبول فيزيكي و شيميايي كاشي كف در گروه دوم استاندارد ايران به شماره هاي ۲۵ و ۶۷ قيد شده است.

برای اطلاع از قیمت سرامیک کف پرشین کلیک کنید. یا با شماره دفتر کارخانه تماس بگیرید. 09129729446

سرامیک کف پرشین

سرامیک دیوار پرشین

سرامیک دیوار پرشین در سایزهای بزرگ 100*100 و 60*120 موجودند كه به علت جلوه پس از لعابكاري، بدنه سفيد هستند عموما از نوع Earthenware مي باشند. اين اصطلاح به سراميكهائي اطلاق ميگردد كه در دماي حدود ۸۵۰ تا ۱۰۰۰ درجه سانتيگراد پخته مي شوند. اين كاشيها نسبت به كاشي هاي كف از تخلخل بيشتر و استحكام مكانيكي كمتري برخوردارند زيرا چون اكثرا” در ديوار نصب مي شوند نياز به استحكام مكانيكي در حد كاشي كف ندارد، مشخصات فيزيكي – مكانيكي اين محصول كه در ايران با فرايند دو پخت (مرحله بيسكويت و لعاب) تهيه مي شوند بر اساس استاندارد ايران به شماره ۲۵ و ۶۷ گروه ۳ و ۴ مشخص شده است . قیمت سرامیک دیوار در سایت سوپرسرام را با سایت ها و فروشگاه های دیگر مقایسه کنید و بعد از ما خرید کنید.

برای خرید مستقیم از کارخانه پرشین و اطلاع از موجودی ها تماس بگیرید. 09129729446

سرامیک دیوار پرشین

سخن آخر

یکی از کارخانه های فعال در ایران که روزانه تولید و فروش بالایی در زمینه کاشی و سرامیک داراست کارخانه پرشین ایرانیان در یزد است که محصولات خود را در متراژ های بالا مستقیم از درب کارخانه به پروژه ها می فرستد و دیگر مشتریان و پروژه کاران نگران قیمت بالا و دادن سود زیاد به واسته ها و فروشگاهها نیستند.نمایندگی کاشی پرشین در تهران آماده فروش کاشی و سرامیک به همکاران و پروژه کاران در سراسر ایران و ارسال بار به خارج از کشور می باشد.

برای اطلاع از قیمت و موجودی کارخانه پرشین ایرانیان به سایت سوپرسرام مراجعه کنید یا با شماره زیر تماس بگیرید. 

09129729446

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

67  +    =  71